מאמרים

מהי רכישת דירה על הנייר והאם זה כדאי?

דירה על הנייר למעשה זהו פרויקט שנמצא בשלב התכנון ההתחלתי, בנייתו טרם החלה, ואין לו עדיין היתר בניה מהוועדה המקומית והמחוזית. קבלנים רבים מוכרים דירות בפרויקטים בשלב התכנון ההתחלתי.

קרא עוד

מס רכישה

מס רכישה הוא מס המוטל על כל מי שרוכש זכות במקרקעין: קרקע (מגרש/קרקע חקלאית), דירת מגורים, משרד, חנות, מחסן, חניה, או כל זכות באיגוד מקרקעין.

קרא עוד

לרכוש דירת מגורים, לרכוש דירה להשקעה או לשכור דירה?

אז מה הכי כדאי לכם לעשות? איזו מבין האפשרויות יכולה להיות הנכונה והטובה ביותר עבורכם? את כל אלו תוכלו להבין יחד עם מומחה נדל"ן, שידע לנווט את הספינה שלכם אל עבר היעד הכי נכון לה.

קרא עוד

משכנתא

משכנתא היא הלוואה שמאפשרת לכם להנות מהון שלא נמצא ברשותכם כרגע, כשבתמורה לכך אתם נאלצים להעמיד ערובה כדוגמת זכות הבעלות על אותו נכס שתעבור לטובת הבנק במידה ולא תצליחו לעמוד בתנאי המשכנתא ולהחזיר את ההלוואה.

קרא עוד

טיפים לרכישת דירה

אין מעמד מרגש יותר מאשר רכישת הדירה הראשונה. אנשים רבים מגיעים למעמד הזה אחרי שנים של מגורים בדירות שכורות, שלא סיפקו להם את הרצונות והצרכים כמו שצריך, ועכשיו הם מעוניינים להעניק לעצמם רמת חיים גבוהה יותר, נוסף על רכישת נכס שיהיה רשום על שמם – בלי שכירויות, בלי בעלי בית חיצוניים, ובלי התפשרויות.

קרא עוד

צילום מצב – שוק הנדל"ן בישראל

בתקופה האחרונה, אנו עדים לעליות מטאוריות במחירי הנדל"ן למגורים. מהדורות החדשות, כותרות העיתונים, כולם עסוקים בזה, אנסה לעשות קצת סדר ולהסביר את הסיבות לכך.
היצע מוגבל, ביקוש גבוה, כסף זול התוצאה עליית מחירים!

קרא עוד
שינוי גודל גופנים
ניגודיות