אודות

אצלנו בשאטו נכסים – תיווך ברעננה אנו שואפים לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתייחסים לכל לקוח כאל בן משפחה שמגיע לו לא פחות מהטוב ביותר.

דורון ברטל, מייסד ובעלים של שאטו נכסים

דורון ברטל, המייסד והבעלים של משרד התיווך ברעננה, שאטו נכסים / Château Properties, אשר עבד והתמקצע שנים רבות כעורך דין בכמה ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל ולאחר מכן בחברת קמעונאות המובילה בישראל, החליט לקחת את אהבתו לאדריכלות וארכיטקטורה, את כשרונו לגרום לדברים לקרות, ואת יכולתו הבינאישית הגבוהה עם אנשים, ולפתוח בקריירה חדשה. כמי שמתגורר בעיר רעננה מזה שנים רבות, דורון מכיר באופן אישי את כל שכונותיה ואזוריה השונים של רעננה ובמומחיות רבה יכול להתאים ללקוחותיו את השכונה והרחוב המתאימים להם. הסיבות להצלחת שאטו נכסים הינן, בין השאר, עבודה קשה, הכרת השוק ברמה הגבוהה ביותר ושליטה בשוק הנדל"ן הצומח באינטרנט.

הודות לנסיונו הרחב של דורון בכל היבטי שוק הנדל"ן, הן מצד המוכר והן מצד הקונה, משרד התיווך שאטו נכסים מציע ללקוחותיו פתרונות משולבים וכוללים. אנו בשאטו נכסים נוכל לעזור לך בקניית ביתך הראשון כמו גם בהשקעתך הראשונה בנדל"ן. בנוסף לעסקאות רכישה ומכירה, לשאטו נכסים קשרים רבים עם יועצים מקצועיים בכל התחומים הקשורים בעסקאות הנדל"ן, לרבות בתחום המשכנתאות, פיקוח ובניה, עורכי דין ואדריכלים, המאפשרים ללקוחותינו ליהנות מגישה לנותני שירותים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים מועדפים.

למשרד התיווך שאטו נכסים מאגר דירות ובתים רחב בעיר רעננה, כמו גם מבחר נכסים להשכרה. בין אם אתם מחפשים לרכוש את בית חלומותיכם או מחפשים נכס להשקעה, אנו בשאטו נכסים מבטיחים כי נעשה הכל כדי למצוא את הנכס המתאים עבורכם תוך הענקת שקט מקסימלי עבורכם.

אנו בשאטו נכסים גם מעניקים שירותי ניהול נכסים ללקוחותינו ומציעים פתרונות ניהול כוללים התואמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח. בין אם לקוחותינו מבקשים שירותי ניהול מלאים של הנכס או שירותי שיווק ושכירות, אנו נתאים את הצעתנו כך שתענה על צרכי הלקוח.

אנו מודים לכלל לקוחותינו הנאמנים, על עוד שנה מוצלחת בנדל"ן!

Let's work together

כלי נגישות

Powered by - Wemake