מאמרים

5 סיבות לגור בעיר רעננה – פנינת השרון!

רעננה פנינת השרון, הפכה במרוצת השנים האחרונות לאחת הערים היוקרתיות והמבוקשות בישראל ולעיר קולטת עליי. כיום היא ביתם של צרפתים, אנגלים, אמריקאים, דרום אפריקאים, טורקים ואפילו אוסטרלים.

העיר מתאפיינת באוכלוסייה אנגלו סקסית מחד ואוכלוסייה דתית לאומית מצד שני. היא מושכת אליה אזרחים מרחבי העולם, היוצרים קהילות מגובשות שבסופו של דבר מחזקות את העיר. החוסן החברתי-כלכלי של תושבי העיר, יחד עם איכות החיים הגבוהה, אטרקטיביים גם עבור ישראלים רבים, בהם משפרי דיור וזוגות צעירים.

ישראלים רבים מחפשים סביבה איכותית לגדל בה ילדים. בנוסף, מבקשים לחיות במרכז העניינים עם קרבה למקומות העבודה וכמובן ליהנות משלווה ירוקה וייחודית של מושב. הביקוש הגובר לנדל"ן למגורים, לצד ההיצע המוגבל והמצוקה בעתודות הבנייה, הובילו לזינוק במחירים גם בעיר רעננה. ברעננה מתוכננות להיבנות אלפי יחידות דיור, אך התכניות הן לטווח הארוך. בטווח המיידי, לאור הביקוש הרב מול ההיצע המוגבל, חלה עלייה במחירי הנדל"ן ברחבי העיר.

מערכת חינוך מצויינת – רעננה היא מעצמת חינוך בישראל. לפי מבחני אתר מדלן האחרונים, זכתה רעננה לציונים הגבוהים ביותר בכל ערי השרון! בנוסף, ברעננה אחוזי הגיוס גבוהים משמעותית מן הממוצע, כעדות נוספת למחויבות של תושבי העיר ללקיחת חלק פעיל בחברה ולתרומה לה.

מיקום – לרעננה מיקום ייחודי ואולי הטוב שבערי ישראל. הקרבה לכבישים מהירים כמו כביש 4 וכביש 531, תחנת הרכבת החדשה שהוקמה, מאפשרים לתושבי העיר להיכנס ולצאת ממנה בקלות, הן בהגעה למקום העבודה והן ביציאה לבילוי ופנאי, בתל אביב או בחוף הים בהרצליה. 

תעשיית הייטק מתקדמת – בחלקה הצפוני של העיר ממוקם אזור תעשייה ומסחר משגשג. פועלים בו עסקים ומסעדות, מקומות בילוי, "קניון רננים" וכמובן חברות הייטק ותקשורת מובילות כמו HP, מייקרוסופט, NICE, SAP, טקסס אינסטרומנטס ועוד. 

מרחבים ירוקים – ברעננה יש למעלה מ-100 גינות ציבוריות. המפורסם שבהם הוא פארק רעננה, המשתרע על כ-200 דונם. ניתן למצוא שם שבילי אופניים, מגרשי ספורט, פארק שעשועים, מסלולי הליכה, גלריה, בית קפה, אגם ומזרקות, עופות מים ושיט בגונדולה, וגולת הכותרת הוא אמפי פארק רעננה, אשר אירח ומארח אמנים מובילים מהארץ ומהעולם. 

קהילה ותרבות ופנאי – עיריית רעננה משקיעה משאבים רבים ביצירת אירועים לכל המשפחה, קידום אורח החיים הספורטיבי, פיתוח והשקעה בדור הצעיר, תנועות נוער, מופעי תרבות ופנאי לכל הגילאים, עשיה למען הקהילה והסביבה.

משרד שאטו נכסים, תיווך ברעננה, פועל בתחום מכירה וקנייה של בתים ודירות, ניהול נכסים והשכרת דירות ב-Airbnb. משרד שאטו נכסים, מוכר באזור רעננה וגם בקרב לקוחות מחו"ל, מחזיק במגוון דירות למכירה, בתים למכירה ובמאגר לקוחות קונים גדול.

שאטו נכסים מציעה מגוון רחב של נכסים למכירה ולהשכרה, ביניהם בתים פרטיים ודירות למגורים ולהשקעה, כמו גם ניהול נכסים לבעלים ששוהים בחו"ל וללקוחות שבבעלותם מספר דירות ברחבי העיר רעננה. המשרד מתמחה במכירת נכסים ובאיתור קונים מתוך מאגר רחב של לקוחות, כמו גם במציאת הנכס המתאים ביותר ללקוח מתוך היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן ועם רעננה כולה.

מעוניינים לעבור לרעננה? חושבים על מעבר לפנינת השרון? צרו איתנו קשר בהקדם ונוכל להפוך את החלום שלכם למציאות!

נכתב ע"י דורון ברטל, בעלים ומייסד של שאטו נכסים, תיווך ברעננה.

כלי נגישות

Powered by - Wemake